جوملاJoomla day

JoomlaDay Iran - Kerman - 15 November 2012

سمینار جوملا

همزمان با روز جوملا در ایران - کرمان، ۲۵ آبان ۱۳۹۱

دومین سمینار جوملا، با عنوان روز جوملا در ایران به تاریخ 25 آبان ماه 1391 در شهر کرمان برگزار خواهد شد. این مراسم با مجوز رسمی از تیم Joomla و تحت نظارت بنیاد Open Source Mattersدایر می‎گردد. در این روز مباحث مختلف آموزشی و کاربردی پیرامون موضوعات مختلف مدیریت سیستم محتوای جوملا، در قالب سخنرانی‎ها و کارگاه‌های آموزشی ارائه می‌گردد.

همزمان با این سمینار، اولین جشنواره جوملابرای سایت‌های جوملای فارسی زبان نیز برگزار می‌گردد. این جشنواره به عنوان اولین جشنواره جوملا در جهان، با تأیید بنیاد جوملا، شناخته شده است. در این جشنواره سایت‌های جوملایی در دسته‎بندی‎های مختلف،معرفی و به رقابت بایکدیگر خواهند پرداخت.

این سمینار و جشنواره به همت تیم جوملافارسی(مترجم برگزیده جوملا در ایران) و با همکاری و حمایت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان کرمان،بانک کشاورزی، شرکت آریا گستر ( گروه سایت‌های پرشین‎بلاگ) برگزار می‌شود.

تیم جوملا فارسی(مترجم برگزیده جوملا در ایران) به عنوان مجری سمینار جوملا ،جشنواره جوملاو مترجم برگزیده جوملا در ایران یکی از پرسابقه‌ترین تیم‌ها در گسترش متن باز است که در مبحث سیستم‌های مدیریت محتوا نزدیک به 10 سال فعالیت داشته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک‎های زیر مراجعه فرمایید :

 

سمینار جوملا : www.joomladay.ir

جشنواره جوملا : www.joomla-festival.com

پرشین بلاگ : www.persianblog.ir

جوملا فارسی: www.joomlafarsi.com

 

حضور در این جشنواره بصورت رایگان می‌باشد.

ورود اعضا

اتاق بازرگانی و سنایع و معادن استان کرمان جوملا فارسی