جوملاJoomla day

JoomlaDay Iran - Kerman - 15 November 2012

سمینار جوملا

همزمان با روز جوملا در ایران - کرمان، ۲۵ آبان ۱۳۹۱

Joomladay Iran - روز جوملا در ایرانروز جوملا، یک گردهم آیی محلی یا منطقه ای به منظور ایجاد فرصتی برای آشنایی، یادگیری و تبادل دانش کاربران و توسعه دهندگان سیستم مدیریت محتوای جوملا و کمک به گسترش آن است.

از جمله برنامه هایی که در این روز برگزار می شود می توان به سخنرانی و ارائه پیرامون موضوعات گوناگون مرتبط با جوملا، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های جانبی اشاره کرد. همچنین معمولا یکی از نمایندگان پروژه جوملا در این برنامه ها سخنرانی می کند.

شرکت در برنامه های روز جوملا برای عموم آزاد است و منحصر به افرادی خاصی نمی شود. این برنامه ها به منظور سودآوری تجاری برگزار نمی شود و وجهی که از شرکت کنندگان دریافت می شود، صرفا برای پوشش دادن بخشی از هزینه های برگزاری سمینار است و بخش دیگری از هزینه ها با همکاری حامیان تأمین یا پوشش داده می شود.

روز جوملا در ایران برای دومین بار به همت گروه جوملا فارسی (مترجم برگزیده جوملا برای زبان فارسی) برگزار خواهد شد. این برنامه رسما با اجازه و تحت نظارت مدیران پروژه جوملا و بنیاد OSM (پشتیبان و راهبر پروژه جوملا) برگزار می شود.

تا کنون روز جوملا در کشورهای دیگری نیز برگزار شده است که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
انگلستان، آلمان، فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، کانادا، آمریکا، دانمارک، فیلیپین، نروژ، نیوزیلند، هلند، سوئیس، سوئد، آفریقای جنوبی، برزیل، استرالیا، ترکیه، تایلند، فنلاند و مجارستان

فهرست رسمی برگزار کنندگان روز جوملا:   http://community.joomla.org/events/joomla-days.html

ورود اعضا

اتاق بازرگانی و سنایع و معادن استان کرمان جوملا فارسی