جوملاJoomla day

JoomlaDay Iran - Kerman - 15 November 2012

سمینار جوملا

همزمان با روز جوملا در ایران - کرمان، ۲۵ آبان ۱۳۹۱

اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان کرمان

اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن ، موسسه ای غیر انتفاعی است که دارای شخصیت حقوقی و استقلال مالی می باشد. اتاق به منظور کمک به فراهم آوردن موجبات رشد و توسعه اقتصاد کشور، تبادل افکار و بیان آراء و عقاید مدیران صنعتی، معدنی، کشاورزی و بازرگانی تاسیس شده است. اتاق متشکل از هیات نمایندگان ، هیات رییسه و رییس می باشد که از طریق انتخاباتی که هر چهار سال یک بار و همزمان در سراسر کشور برگزار می شود انتخاب می گردند. تمام اعضایی که دارای کارت بازرگانی یا کارت عضویت معتبر می باشند می توانند در این انتخابات شرکت نمایند.
بانک کشاورزی استان کرمان

بانك کشاورزي در بيست و يکم خرداد سال 1312 تاسيس شده است . اين بانك هم‌اکنون با پشتوانة هفتاد و هشت سال‌ تجربه خدمت‌رساني به عنوان يك بانك پيشرو در زمينه ارائه خدمات بانکي به مردم عزيز کشورمان در سراسر کشور فعال است.
مأموريت اين بانك خلق خدمات متمايز به صورت پايدار براي تأمين نياز و افزايش بهره‌وري است و با چشم‌انداز تحقق بانکي پيشرو در نوآوري و به کارگيري فناوري‌هاي جديد در صنعت بانکداري و خدمات مالي همواره تلاش مي‌کند.
بنیاد ایگلت

بنیاد ایگلت در تاریخ 1 فروردین ماه سال 1391 تاسيس شده است . این بنیاد هم‌اکنون با پشتوانه ی متخصصان فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک و جوملا به عنوان پیشرو در زمينه ارائه افزونه ها و قالب ها و ارائه ی دوره های آموزشی سیستم مدیریت محتوای جوملا به کاربران بین المللی و هموطنان عزیز فعال است. همچنین این بنیاد با التزام به اصول نرم افزارهای آزاد/ متن باز، پاسخ گوی همیشگی نیازهای کاربران وب بوده است.
ماموریت این بنیاد ارائه خدمات و محصولات تحت وب متمایز با بالاترین سطح کیفیت و پشتیبانی به کاربران، و ارائه راهکارهای نوین وب و تجارت الکترونیک در سراسر جهان می باشد.
شرکت ره آورد پژوهش گستر

شرکت ره آورد پژوهش گستر فعالیت خود را در سال ۱۳۸٢ شروع کرده در سال ۱۳۹١ با اتکا به بیش از ۹ سال سابقه فعالیت یکی از موفقترین شرکت ها در زمینه میزبانی وب می باشد . itn.ir ، در راستای بهبود کیفیت کاری و تخصصی نمودن فعالیتهای خود ، زمینه کاری شرکت را محدود به نرم افزار تحت وب و هاستینگ نموده و از ورود به سایر زمینه ها از جمله سخت‌ افزار و شبکه‌های کامپیوتری ( با توجه به داشتن سوابق در این حیطه ها ) اجتناب ورزیده است . چرا که معتقدیم ، فعالیت در یک زمینه به صورت تخصصی و کاملا قوی ، شایسته تر از فعالیت در چندین رشته به صورت ضعیف خواهد بود.
شرکت آریا گستر

شرکت آریاگستر، شرکت پیش‎رو در زمینه فناوری اطلاعات و طراحی و پیاده‎سازی کسب و کارهای الکترونیکی در کشور می‎باشد. این شرکت با راه اندازی مجموعه گروه سایت‎های پرشین بلاگ هم اکنون بزرگترین شرکت اینترنتی فعال در زمینه طرح کسب و کارهای تجارت الکرونیک می‎باشد. با همکاری دوستان و صحبت‎های صورت گرفته، گروه سایت‎های پرشین بلاگ و مجموعه جوملا فارسی بر سر حمایت از برگزاری این روز و سمینار به توافق رسیده و این مجموعه نیز به جمع حامیان این روز پیوسته است.
رادیو قیفاووس

رادیو قیفاووس صدای علم ایران فعالیت خود را نزدیک به 3 سال پیش در ایران آغاز کرد و هدف خود را ترویج علم با شیوه ای جدید همگام با ارائه ی مطالب صحیح و رعایت اصول ترویج علم بنا نهاد. این رادیو که متشکل از افرادی فعال در زمینه ی علوم مختلف است؛  نخست برنامه سازی  خود را با  موضوعات علوم پایه شامل ستاره شناسی، فیزیک و در مرحله بعد علوم فضایی اغاز کرد و در ادامه ی فعالیت خود سایر موضوعات علمی نیزبه جمع برنامه های این رادیو پیوستند ، این رادیو شامل برنامه های هفتگی و پوشش رویداد های علمی در سطح ایران و جهان است.
گذر ناهید،فرود مریخ نورد کنجکاوی،کنفرانس سرن و... از جمله برنامه هایی است که این رادیو در یک سال اخیر به طور وِیژه برای آن برنامه سازی کرده است.

ورود اعضا

اتاق بازرگانی و سنایع و معادن استان کرمان جوملا فارسی